Směnář

Licenční podmínky
Stanovené podmínky pro využívání tohoto serveru a odpovědnost provozovatele

Kalendář1&2 směny1&2-směnné
jednosměnné
dvousměnné
třísměnné
nonstop
12-hodinové
krátký dlouhý týden
speciálni

Základní informace

Směnový kalendář na tomto serveru slouží k vytvoření směnového kalendáře pro libovolnou směnu kteréhokoli turnusu.

Směnu si můžete zvolit v menu směn, kde jsou pro snadnější orientaci roztříděny do skupin. Pro každý turnus zobrazí vizuální schéma, jak jdou jednotlivé směny za sebou a rozbalí se jednotlivé směny pro tuto skupinu. U každé směny je uvedeno, jaká je v tuto chvíli aktuální.

Také je k dispozici souhrnný přehled všech běžných pracovních směn.

Rovněž je připraven průvodce, kde zadáte nejzákladnější informace o hledaném turnusu, a v dalším kroku velmi jednoduchým způsobem upřesníte. V databázi je začleněno mnoho různých směn, ze kterých se bude vyhledávat.

Pokud by Vámi požadovaná směna byla velice atypická a nebyla by nalezena, nic není ztraceno – ještě máte možnost si turnus sami vytvořit. V takovém případě je nutné zadat, jak přesně jednotlivé směny za sebou následují.

Pokročilé nastavení

Kalendář skýtá i další možnosti. Například si jej můžete zobrazit pro kterýkoli rok (s jediným limitem – platnost našeho, tedy gregoriánského, kalendáře). Rovněž si můžete vyladit vzhled svého kalendáře, tzn. barevné schéma. Výběr je z deseti předdefinovaných, leč můžete si namixovat jakékoli barvy, a to velice jednoduchým způsobem. Další možnosti nastavení už jen ve zkratce: Zda si přejete zobrazovat jmeniny, jakým způsobem označovat které směny a jaké uspořádání měsíců je vyhovující pro Váš monitor.

Nezapomněl jsem ani na optimalizaci pro malé mobilní telefony a menší úpravy pro tiskárny.

A ještě více

Další možnosti jsou pouze pro registrované uživatele. Z jednoduchého důvodu: Nebylo by hezké ani praktické, kdyby kdokoli mohl všem ostatním provádět úpravy a změny. Tedy čeho se to týká? Vlastní zobrazované jméno a obrázek, upřesnit práci ve státní svátek, nastavení pracovních hodin – pro zpracování celkově odpracovaných hodin a mzdy (samozřejmě včetně daní), přejmenování celých turnusů i jednotlivých směn (přece jen, všude jsou pojmenovány jinak), vlastní menu pro směny. Také můžete provádět výjimky v turnusu, tedy jednotlivé konkrétní změny, dovolené, připisovat poznámky apod. Musím podotknout – to vše zatím, neboť na Směnáři stále pracuji a snažím se jej vylepšovat.

Registrace je zcela zdarma.

Je vhodné si přečíst licenční podmínky, ošetřující v nezbytné míře využívání serveru.

Počítadlo přístupů

Celkem: 2 642 154
Dnes: 793
Máte-li jakékoli připomínky nebo návrhy na změnu, budu rád, pokud mi napíšete.
© 2006 – 2017 Libor Bruna <admin@smenar.cz>

Při vytváření tohoto webu nebyl usmrcen žádný živý tvor.

Směnový a svátkový kalendář. Cykly nepřetržité, třísměnné, dvousměnné, krátký a dlouhý týden, hasiči apod. Výpočet odpracovaných hodin, mzdy a daní.
Směnový generátor pracuje na serveru www.smenar.cz.