Směnář

Licenční podmínky
Stanovené podmínky pro využívání tohoto serveru a odpovědnost provozovatele

Kalendářdvanáctihodinové směny1&2-směnné
jednosměnné
dvousměnné
třísměnné
nonstop
12-hodinové
krátký dlouhý týden
speciálni

Základní informace

Směnový kalendář na tomto serveru slouží k vytvoření směnového kalendáře pro libovolnou směnu kteréhokoli turnusu.

Směnu si můžete zvolit v menu směn, kde jsou pro snadnější orientaci roztříděny do skupin. Pro každý turnus zobrazí vizuální schéma, jak jdou jednotlivé směny za sebou a rozbalí se jednotlivé směny pro tuto skupinu. U každé směny je uvedeno, jaká je v tuto chvíli aktuální.

Také je k dispozici souhrnný přehled všech běžných pracovních směn.

Rovněž je připraven průvodce, kde zadáte nejzákladnější informace o hledaném turnusu, a v dalším kroku velmi jednoduchým způsobem upřesníte. V databázi je začleněno mnoho různých směn, ze kterých se bude vyhledávat.

Pokud by Vámi požadovaná směna byla velice atypická a nebyla by nalezena, nic není ztraceno – ještě máte možnost si turnus sami vytvořit. V takovém případě je nutné zadat, jak přesně jednotlivé směny za sebou následují.

Pokročilé nastavení

Kalendář skýtá i další možnosti. Například si jej můžete zobrazit pro kterýkoli rok (s jediným limitem – platnost našeho, tedy gregoriánského, kalendáře). Rovněž si můžete vyladit vzhled svého kalendáře, tzn. barevné schéma. Výběr je z devatenácti předdefinovaných, leč můžete si namixovat jakékoli barvy, a to velice jednoduchým způsobem. Další možnosti nastavení už jen ve zkratce: Zda si přejete zobrazovat jmeniny, jakým způsobem označovat které směny a jaké uspořádání měsíců je vyhovující pro Váš monitor.

Nezapomněl jsem ani na optimalizaci pro malé mobilní telefony a menší úpravy pro tiskárny.

A ještě více

Další možnosti jsou pouze pro registrované uživatele. Z jednoduchého důvodu: Nebylo by hezké ani praktické, kdyby kdokoli mohl všem ostatním provádět úpravy a změny. Tedy čeho se to týká? Vlastní zobrazované jméno a obrázek, upřesnit práci ve státní svátek, nastavení pracovních hodin – pro zpracování celkově odpracovaných hodin a mzdy (včetně všech daňových položek), přejmenování celých turnusů i jednotlivých směn (přece jen, všude jsou pojmenovány jinak), vlastní menu pro směny. Také můžete provádět výjimky v turnusu, tedy jednotlivé konkrétní změny, dovolené, připisovat krátké poznámky a ikonky apod. Musím podotknout – to vše zatím, neboť na Směnáři stále pracuji a snažím se jej vylepšovat.

Registrace je zcela zdarma. Odkaz na registrační formulář se zobrazí až poté, co si zobrazíte své směny (je jedno zda vyberete, najdete nebo namixujete).

Je vhodné si přečíst licenční podmínky, ošetřující v nezbytné míře využívání serveru.

Počítadlo přístupů

Celkem: 4 975 516
Dnes: 2 292

Máte-li jakékoli připomínky nebo návrhy na změnu, budu rád, pokud mi napíšete.

Rovněž vítám i veškeré podněty, chvály, kritiky, poznámky, zkrátka jakoukoli odezvu.


© 2006 – 2020 Libor Bruna <admin@smenar.cz>

Při vytváření tohoto webu nebyl usmrcen žádný živý tvor.

Směnový a svátkový kalendář. Cykly nepřetržité, třísměnné, dvousměnné, krátký a dlouhý týden, hasiči apod. Výpočet odpracovaných hodin, mzdy a daní.
Směnový generátor pracuje na serveru www.smenar.cz.
Na stránce byly provedeny některé drobné úpravy. Pro správné zobrazení znovu načtěte stránku (ve většině prohlížečů klávesa F5, případně Ctrl+F5).